Baner: LGDBaner: Kącik przedsiębiorcyBaner: RodzinaBaner: Telewizja Kopernik
Baner: Mapa GminyBaner: Umów wizytę w Urzędzie SkarbowymBaner: Emp@tiaBaner: ZusPue
Baner: Zus

Gospodarka odpadami

Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych.

  • 14-09-2021
  • Autor: Aneta Pasymowswka
Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Świętajno w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.  realizuje firma  Zakład Gospodarki Komunalnej w Świętajnie Sp. z. o. o. z siedzibą przy ul. Spółdzielczej 4, 12-140 Świętajno. Jest to również podmiot zbierający zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych z terenu Gminy Świętajno.
 
Zagospodarowaniem odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Świętajno realizuje firma Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o. o. z siedzibą w Olsztynie ul. Lubelska 53, 10-410 Olsztyn.
 
Zagospodarowaniem odpadów ulegających biodegradacji i odpadów kuchennych ulegających biodegradacji  od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Świętajno w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.  realizuje firma DBAJ Marta Prychodko z siedzibą w Świętajnie ul. Polna 25C, 12-140 Świętajno.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją