Logo: Urząd Gminy Świetajno
Logo: Facebook Logo: epuap Logo: BIP
Baner: LGDBaner: Kącik przedsiębiorcyBaner: Rodzina

Ankieta

Czy w naszej gminie żyje się coraz lepiej?
Czy w naszej gminie żyje się coraz lepiej?

Aktualności

NOWOCZESNE PRZEDSZKOLAKI - Projekty realizowane w Przedszkolu w Świętajnie i Oddziałach Przedszkolnych na terenie gminy Świętajno

 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej kieruję do wszystkich Nauczycieli, Pracowników administracji i obsługi szkół Gminy Świętajno najserdeczniejsze życzenia.
czytaj dalej

Prawny obowiązek umieszczenia oddawczych skrzynek pocztowych

 
 

Harmonogram polowań zbiorowych - sezon 2018/2019

Złote, Szmaragdowe, Diamentowe i Żelazne Gody w Gminie Świętajno

Złote, Szmaragdowe, Diamentowe i Żelazne Gody w Gminie Świętajno

Dnia 21 września br. w restauracji Karczma Mazurska w Spychowie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Czternaście par z Gminy Świętajno świętowało jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego (8 par złotych, 4 pary szmaragdowe, 1 para diamentowa i 1 żelazna).
czytaj dalej

Dofinansowanie ze środków UE na modernizację oczyszczalni ścieków w msc.Spychowo

W dniu 27.09.2018 Gmina Świętajno podpisała umowę na dofinansowanie projektu pn. "Przebudowa gminnej, mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków komunalnych w miejscowości Spychowo, gm. Świętajno". Wskazana inwestycja zostanie zrealizowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020. Całkowity koszt planowanej przebudowy wynosi 1 508 482,89 zł a dofinansowanie ze środków UE to planowana kwota 1 042 447,45 zł. Zgodnie z podpisaną umową o dofinansowanie projektu realizacja ww. zadania została zaplanowana na trzy pierwsze kwartały 2019 roku.

Akcja- sprzątanie terenu Świętajna

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Wyjazd do TEATRU KWADRAT w Warszawie

Zakończenie realizacji zadań pn. „Sieć kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w msc. Świętajno, ul. Leśna” oraz „Sieć kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w msc. Świętajno, ul. Dworcowa”

W związku z zakończeniem realizacji zadań pn. „Sieć kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w msc. Świętajno, ul. Leśna” oraz „Sieć kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w msc. Świętajno, ul. Dworcowa” Gmina Świętajno informuje, że inwestycja została zrealizowana przy wsparciu w postaci pożyczki udzielonej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. Wartość udzielonej pożyczki to 720 tys. zł a całkowita wartość zrealizowanych robót budowlanych to 1 085 942,84 zł.
czytaj dalej
1 2