Logo: Urząd Gminy Świetajno
Logo: Facebook Logo: epuap Logo: BIP
Baner: LGDBaner: Kącik przedsiębiorcyBaner: Rodzina

Ankieta

Czy w naszej gminie żyje się coraz lepiej?
Czy w naszej gminie żyje się coraz lepiej?

Komunikaty i ogłoszenia

Wójt Gminy Świętajno ogłasza nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej o nr. ewid. 172/2 pow. 3000 m2 położonej w miejscowości i obrębie geodezyjnym Jeruty.

Wójt Gminy Świętajno ogłasza przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej o nr ewid. 172/2 pow. 3000 m2, KW OL1S/00000227/3, położonej w miejscowości i obrębie geodezyjnym Jeruty.

Załączniki

Ogłoszenie o nieograniczonym przetargu ustnym na dzierżawę części nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Spychowo.

Wójt Gminy Świętajno ogłasza nieograniczony przetarg ustny na dzierżawę części nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Spychowo, w obrębie geodezyjnym Spychowo - 0012, w sąsiedztwie terenów leśnych, oraz rzeki Struga Spychowska. Działka oznaczona nr ewid. 221/5, powierzchnia całkowita 2095 m2, powierzchnia przeznaczona do dzierżawy na cele rolne - ogródek działkowy 285 m2. okres dzierżawy wynosi 3 lata.

Załączniki

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Świętajno

Wójt Gminy Świętajno ogłasza przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej  o nr ewid. 646 o pow. 600 m2 położonej w miejscowości Świętajno.

Załączniki

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w m. Spychowo.

Wójt Gminy Świętajno ogłasza nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej o nr ewid. 201/1 o pow, 1200 m2 położonej w miejscowości i obrębie geodezyjnym Spychowo.

Załączniki

Komunikat do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego

Załączniki

1 2